Par mums

5 triki, kā izmantot ‘Twitter’, lai nepalaistu garām svarīgākos momentus Pasaules kausā futbolā 2018

 

Pasaules Kauss futbolā 2014. gadā Latvijas ‘Twitter’ vidē bija tik pat populārs kā Latvijas basketbola izlases starts 2017. gada Eiropas čempionātā! Tas ir tāpēc, ka šeit tiek pārspriests viss, kas Tev nepieciešams, lai Tu būtu futbola eksperts. Te ir fanu emocijas, spēlētāju un sporta žurnālistu komentāri, un rezultāts uzreiz pēc spēles. Un ir arī risinājums, ja neesi paspējis spēli noskatīties un rezultātu gribi uzzināt vēlāk. Izmanto šos piecus trikus un vienmēr zini, kas notiek.

 

1. Pavediens (Thread – angļu val.) – Tavi personīgie spēles pieraksti.

 

Viens ieraksts, un viss pārējais, kas attiecas uz to, automātiski saglabājas zem šī ieraksta – Tavas un citu emocijas, ziņas, papildus informācija, komentāri. Viss vienā pavedienā hronoloģiskā secībā, līdz ar to sarunu ir iespējams turpināt arī pēc puslaika pārtraukuma, spēles vai pat līdz nākamajam Pasaules čempionātam. Un jebkurā laikā vari piekļūt informācijai par to, kādas bija Tavas emocijas.

 

 

2. Grāmatzīmes (Bookmarks – angļu val.) – visi svarīgākie ieraksti vienuviet.

Spēles laikā būs daudz ierakstu, tāpēc ir grūti tiem visiem izsekot un vēl sekot līdzi tam, kas notiek futbola laukumā. Tāpēc ‘Twitter’ ir parūpējies par iespēju pēc spēles Tev svarīgākos ierakstus apskatīt un izlasīt vēlreiz. Līdz ko pamani kādu ierakstu, pie kura gribi atgriezties, atzīmē to ar grāmatzīmes simbolu. Pēc tam šie ieraksti ir pieejami atsevišķā sarakstā jeb “List”, kam vari piekļūt savā profilā.

 

 

3. Neesi paspējis noskatīties spēli, bet jau visur ir redzams rezultāts? *beeeeeeep*.

Mums ir tik daudz pienākumu mūsu ikdienas dzīvē – ģimene, darbs, citi pienākumi -, ka nav iespējams tiešraidē noskatīties visas interesējošās spēles. Interaktīvās televīzijas šobrīd piedāvā spēles ierakstīt un noskatīties sev vēlamā laikā, bet sociālajos tīklos fani neklusē un jau apspriež rezultātu. Kā izvairīties no iespējām uzzināt spēles rezultātu pirms tiešām to vēlies?

‘Twitter’ ir īstā atbilde! Šeit iespējams norādīt, kādus ierakstus lietotājs nevēlas redzēt. Tie tiek atlasīti pēc specifiskiem vārdiem, frāzēm, lietotājvārdiem, emocijikonām vai mirkļbirkām. Attiecīgi ziņas, kas saistītas ar kādu no šiem parametriem, neparādās ne ziņu lentā, ne privātajās ziņās, ne e-pasta ziņās un pat ne atbildēs uz ierakstiem.

 Taču uzmanīgi. Vārdu un mirkļa birku apklusināšanas funkcija attiecas tikai uz personīgo ziņu lenti un mirkļbirkām. Meklēšanas rezultātos joprojām tiek parādīta visa informācija. Tāpat šī funkcija neapklusina draugu ziņas vai zvanus citās platformās. Tu esi brīdināts!

 

4. Aptaujas – pajautā saviem sekotājiem.

Vai tiešām bumba bija izlidojusi autā? Vai tā šķērsoja līniju? Vai tiesnesis kļūdījās? Izveido aptauju un uzzini, ko Tavi sekotāji domā par spēles strīdīgākajām epizodēm. Aptaujas jautājumam ir iespēja pievienot četras atbilžu versijas. Tā ir lieliska iespēja uzzināt viedokli pārtraukuma laikā, jo var izveidot aptauju, kas tiek rādīta tikai piecas minūtes. Ilgākais iespējamais laiks ir septiņas dienas, kad var izteikties visi sekotāji, un aptaujas rezultāti nepazūd no ziņu lentas.

 

5. Tweetdeck jeb ierakstu platforma – ērtāka sava konta pārvaldīšana.

‘Tweetdeck’ platforma ļauj sekot vairākiem notikumiem vienuviet – gan konkrētās spēles mirkļbirkai, gan oficiālajai Pasaules kausa futbolā mirkļbirkai #WorldCup, gan visiem citiem kontiem, kas Tevi interesē. Ieraksti var tikt filtrēti un atspoguļoti saskaņā ar personīgajiem uzstādījumiem, tāpēc ‘Twitter’ joprojām ir lieliska iespēja Tev sekot visiem svarīgākajiem šī gada sacensību notikumiem.

 

Ko vēl ir svarīgi zināt?

Šis ir oficiālais Pasaules Kausa futbolā ‘Twitter’ konts https://twitter.com/FIFAWorldCup. Tur ir ļoti daudz aktuālas informācijas un arī “retvītu”, ja vēlies atrast, kam sekot, lai zinātu vairāk kā citi. Oficiālā mirkļbirka jeb “hashtag” ir #WorldCup, krievu valodā #ЧМ2018 (svarīgi zināt, jo sacensības notiks Krievijā). Ierakstiem latviešu valodā vari pasekot mirkļbirkai #futbols.

 Kas attiecas uz viedokļu līderiem, noteikti iesakām sekot sporta apskatniekam Valdim Valteram, kurš ir aktīvs visu sporta norišu vērotājs. Viņa konta lietotājvārds ir @GeneralisLV. Tāpat savu viedokli droši vien paudīs jaunievēlētais Latvijas Futbola federācijas vadītājs Kaspars Gorkšs @KasparsGorkss. Un vienmēr ir vienkārši ērti izmantot meklēšanas funkciju, lai atrastu jaunākās ziņas.

 

Ja pārstāvi kādu zīmolu un vēlies izmantot tā sasaistīšanas iespējas tieši ar šo grandiozo sporta notikumu, ‘Httppol’ Tev var palīdzēt. Esam ‘Twitter’ oficiālais reklāmas partneris Baltijas valstīs, tāpēc varam sniegt palīdzīgu roku gan ar tehnisko risinājumu, gan pareizās radošās pieejas atrašanu.

Lai saņemtu vairāk informāciju par Twitter reklāmas iespējām, raksti uz info@httpool.lv

 

 

Atpakaļ uz Jaunumiem